info@isektor.com 0543 728 05 38

Emr Web Tasarım | Web Tasarım İstanbul

Web tasarım firması olarak, Emr Yazılım, 2000 yılından bugüne yazılım tecrübesi olan elemanlardan kurulmuş bir yazılım ve bilişim firmasıdır. Bu derinlikte bir tecrübe web tasarım firmaları açısından Emr Yazılım ı ön sıralara taşıyan unsurlardandır. 2011 Yılında Limited Şirket olarak profesyonelliğimizi tesçilledik.

Müşteri bağımlılığını sadece kaliteli hizmet anlayışının sağlayacağı bilinci ile hareket etmektedir. Bu sayede müşteri sayısında azalma değil sürekli bir artış ivmesi gözlenmektedir.Web tasarım firmasıWeb Tasarım Firmaları Web DesignWeb Tasarım İstanbul

Emr web tasarım bilir ki; müşteriyi memnun eden kalite belgeleri veya müşteri bolluğunun özgüveni değil; her işinin, her müşterisinin heyecanını ayrı ayrı yakalaması ve üstün özverili çalışmalarının meyvelerinin takdir edilmesinin mutluluğunu yaşamak, kalitenin en değerli tescilidir.

Web tasarım firmaları içinde bir aile firması oluşunun sıcaklığını, samimiyetini; yılların deneyiminin getirdiği özgüveni ve iş bilgisini, kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışının getirdiği profesyonelliğini tüm işlerine ve iletişimimize yansıtmaktadır.

Memnun müşterilerinin el üstünde tuttuğu bir web tasarım firması olmak, herhangi bir internet konulu ihtiyaçta başkaca bir firma arayışına girişmemeleri ve her müşterisinin başkaca firmalara Emr Yazılım ı gönüllü satış elçiliğini üstlendiğini görmek mutluluk verici bir sonuçtur.

 

Çözümlerimiz ;

    Web Tasarım
    Arama Motorları Optimizasyonu SEO
    E Ticaret Paketleri
    Emlak Web Sitesi Paketleri
    Dijital Baskı Çözümleri

Emr Web Tasarım | Web Tasarım İstanbul

Emr Web Tasarım | Web Tasarım İstanbul

Ünvan
Emr Yazılım ve Gayrimenkul Danış. Dış Tic.Ltd.Şti
Yetkili
Bülent Öztürk
Tel
0212 593 37 12
Gsm
Eposta
Adres
Selahaddin Eyyubi Mah. 1524 Sok. no: 11 Esenyurt İstanbul

Emr Web Tasarım | Web Tasarım İstanbul

GÜNCELLENİYOR...