info@isektor.com 0543 728 05 38

Web Tasarım Firmaları İstanbul - web tasarım şirketleri

Web tasarım firması olarak, Emr Yazılım, 2000 yılından bugüne yazılım tecrübesi olan elemanlardan kurulmuş bir yazılım ve bilişim firmasıdır. Bu derinlikte bir tecrübe web tasarım firmaları açısından Emr Yazılım ı ön sıralara taşıyan unsurlardandır. 2011 Yılında Limited Şirket olarak profesyonelliğimizi tesçilledik. Esenyurt web tasarım firmaları arasında yer alan şirketimiz faaliyetlerini çeşitlendirmiştir

Müşteri bağımlılığını sadece kaliteli hizmet anlayışının sağlayacağı bilinci ile hareket etmektedir. Bu sayede müşteri sayısında azalma değil sürekli bir artış ivmesi gözlenmektedir.Web tasarım firması Esenyurt, Web Tasarım Firmaları Web DesignWeb Tasarım İstanbul

Emr web tasarım bilir ki; müşteriyi memnun eden kalite belgeleri veya müşteri bolluğunun özgüveni değil; her işinin, her müşterisinin heyecanını ayrı ayrı yakalaması ve üstün özverili çalışmalarının meyvelerinin takdir edilmesinin mutluluğunu yaşamak, kalitenin en değerli tescilidir.

Web tasarım firmaları içinde bir aile firması oluşunun sıcaklığını, samimiyetini; yılların deneyiminin getirdiği özgüveni ve iş bilgisini, kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışının getirdiği profesyonelliğini tüm işlerine ve iletişimimize yansıtmaktadır.

Memnun müşterilerinin el üstünde tuttuğu bir web tasarım firması olmak, herhangi bir internet konulu ihtiyaçta başkaca bir firma arayışına girişmemeleri ve her müşterisinin başkaca firmalara Emr Yazılım ı gönüllü satış elçiliğini üstlendiğini görmek mutluluk verici bir sonuçtur.

 

Çözümlerimiz ;

    Web Tasarım
    Arama Motorları Optimizasyonu SEO
    E Ticaret Paketleri
    Emlak Web Sitesi Paketleri
    Dijital Baskı Çözümleri

Web Tasarım Firmaları İstanbul - web tasarım şirketleri

Web Tasarım Firmaları İstanbul - web tasarım şirketleri

Ünvan

Emr Yazılım ve Gayrimenkul Danış. Dış Tic.Ltd.Şti

Yetkili

Bülent Öztürk

Tel

0212 695 13 23

Gsm

Eposta

Adres

Mustafa Kemal Paşa Mah. Köroğlu Sok. no: 83 Avcılar İstanbul

Web Tasarım Firmaları İstanbul - web tasarım şirketleri

GÜNCELLENİYOR...