Erge Teknoloji

Hizmetler

  • Web Site Tasarım
  • Bilgisayar Tamiri
  • 2 El BilgisayarSatışı
  • Toner Dolumu
Web Site Tasarımı, Web Firması Avcılar, Web Tasarım Firmaları, Web Tasarım İstanbul, Esenyurt
Web Site Tasarım
Erge Teknoloji,Web Site Tasarımı, Web Firması Avcılar, Web Tasarım Firmaları, Web Tasarım İstanbul, Esenyurt
Kampanya Kodu

Erge Teknoloji

Web tasarım ve web yazılım hizmetlerindeki bilgisini paylaşmak amacıyla 2000 yılında kurulmuştur. Kuruluşunun ilk yıllarında interaktif hizmetlere önem veren firmamız yıllar geçtikçe portföyüne kattığı her yeni müşterisiyle bilgisini, tecrübesini ve profesyonelliğini arttırarak yola çıktığı günden itibaren bugüne süregelen etik ve kurumsal hizmet anlayışını pekiştirerek 500'ün üzerinde kurumsal müşterisiyle hizmetlerine devam etmektedir.

Kurumsal yapılanmasının hedefinde sunmuş olduğu profesyonel kurumsal çözümler bulunan Erge Teknoloji görsel tasarım ve web yazılım konusunda birbirine entegre olmuş departmanları, teknolojik ve görsel iletişimi takip eden profesyonel ekibi ile "gelişen hizmet" anlayışını kurum felsefesi sayarak ilkeli ve çalışkan bir yapıyı, saygın müşteri ilişkilerini üstün kalite prensibi ile üst seviyede tutabilmeyi başarmış, insana, topluma, emeğe ve sanata saygılı bir kalite ve hizmet politikası benimseyerek tüm ekibi ile tecrübe ve birikimlerini portföyüne kattığı her yeni müşterisiyle paylaşmaktadır.
Erge Teknoloji firmanızın ve sektörünüzün analizini doğru bir şekilde yaparak gerekli bilgi akışını sağlayarak firmanıza uygun çözümleri sunabilecek esnek bir yapıya sahiptir.

Etiketler; web tasarım firmaları , web tasarım firması , avcılar , istanbul , esenyurtFiruzköy Mah. İnönü Cad. No: 4/A avcılar - istanbul
istanbul avcılar
0212 690 37 43

Web Site Tasarımı, Web Firması Avcılar, Web Tasarım Firmaları, Web Tasarım İstanbul, Esenyurt