Personel İş Analizi

Hizmetler

  • Personel İş Analizi
  • Personel İş Takibi
  • Proje Planlama
  • İş Analizi Uygulaması
İş Analizi, İş Takip Programı, Personel İş Takip, Personel İş Analizi
Personel İş Analizi
Personel İş Analizi,İş Analizi, İş Takip Programı, Personel İş Takip, Personel İş Analizi
Kampanya Kodu

Personel İş Analizi

Emr Yazılım, 2000 yılından bugüne 13 Yıllık yazılım tecrübesi olan elemanlardan kurulmuş bir yazılım ve bilişim firmasıdır. Bu derinlikte bir tecrübe web tasarım firmaları açısından Emr Yazılım ı ön sıralara taşıyan unsurlardandır.
İş Analizi 2011 Yılında Limited Şirket olarak profesyonelliğimizi tesçilledik.

Müşteri bağımlılığını sadece kaliteli hizmet anlayışının sağlayacağı bilinci ile hareket etmektedir. Bu sayede müşteri sayısında azalma değil sürekli bir artış ivmesi gözlenmektedir.

Emr Yazılım bilir ki; müşteriyi memnun eden kalite belgeleri veya müşteri bolluğunun özgüveni değil; her işinin, her müşterisinin heyecanını ayrı ayrı yakalaması ve üstün özverili çalışmalarının meyvelerinin takdir edilmesinin mutluluğunu yaşamak, kalitenin en değerli tescilidir.

Memnun müşterilerinin el üstünde tuttuğu bir web tasarım firması olmak, herhangi bir internet konulu ihtiyaçta başkaca bir firma arayışına girişmemeleri ve her müşterisinin başkaca firmalara Emr Yazılım ı gönüllü satış elçiliğini üstlendiğini görmek mutluluk verici bir sonuçtur.Firuzköy Mah. İnönü Cad. No: 4/A Avcılar İstanbul
İstanbul Avcılar
0212 593 37 12

İş Analizi, İş Takip Programı, Personel İş Takip, Personel İş Analizi