Seba Vakum

Hizmetler

  • Vakum Standı
  • Rölyef
  • Tadım Standı
  • Vakum Ürünleri
vakum standı, rölyef, tadım standı, vakum ürünleri, plastik kalıp, promosyon ürünleri
Vakum Standı
Seba Vakum,vakum standı, rölyef, tadım standı, vakum ürünleri, plastik kalıp, promosyon ürünleri
Kampanya Kodu

Seba Vakum

1990 yılında çekirdek bir kadro ile kurulan firmamız günümüzde yurt içi ve yurt dışı müşterilere hizmet vermektedir. Firmamız bünyesinde; PS-PVC-PET-PP Levha çekimi, Metalize, Silindir (Asetat) Kutu, Flok ve Thermoform (Vakum) üretimi sistemlerini barındırmaktadır. Thermoform üretiminde yüzlerce kalıp bulunduran firmamız, müşterilerden gelen talep doğrultusunda hazırlanan yeni tasarımları, ihtisaslaşmış ekibi ile oluşturmaktadır.

Firmamız; ülkemiz sanayisinde plastik konusunda hammadeleriyle, makineleriyle, kalıplarıyla ve mamül maddeler üretimiyle çağdaş gelişim içinde Has Vakum olarak yerini almış ve zamanla ülkemizdeki varlığını dünya platformuna taşımayı amaç edinmiştir.

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz ile güvenilir ilişkilere dayanan bir ortam oluşturmak. Bilgi ve teknolojilerimizi sürekli geliştirerek. Müşterilerimizin beklentilerinin üstünde ürün ve hizmet sunmak. Tüm üreti faaliyetlerimizi takım çalışması ve işbirliğiyle kısa sürede ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektir.İncirtepe Mah. Aşık Mahsuni Şerif Cad. No: 54 Esenyurt / İstanbul
istanbul avcılar
212 690 97 83

vakum standı, rölyef, tadım standı, vakum ürünleri, plastik kalıp, promosyon ürünleri