info@isektor.com 0543 728 05 38

Maytürk Fuar Stand Tasarım

Fuar Stand TasarımFuar stand tasarım firmaları istanbul
Hızla Gelişen Fuar sektöründe başarılı projelere adım atan MayTürk Tasarım ve Fuar Hizmetleri Tecrübeli tasarım ekibi ve alanında deneyimli kadrosuyla gerek yurt içi gerek yurtdışında faliyet göstermektedir.

AHŞAP stand, MODÜLER stand ve MAXİMA fuar standı projeleri, fuar standı, mimari görselleştirme ve uygulama alanlarında da müşteri portföyünü genişleterek memnuniyetini sağlamayı başarmıştır. Ekonomi şartlarını göz önünde bulundurarak bütçeye uygun kalite anlayışını ilke edinen firmamız sektörde sizin en büyük destekçiniz olacaktır.

Fuar Stand Hizmetleri;

 

BİZ KİMİZ..

MAYTÜRK TASARIM ve fuar hizmetleri. Tüm Türkiye ve Avrupa genelinde markalaşan kendi alanında birçok firmaya Profesyonel Fuar Stand hizmetleri sunan bir firmadır.. MAYTÜRK TASARIM alanlarında deneyimli, dinamik ekiplerden oluşur. Ekipler markanın ihtiyaçlarını karşılamak için entegre bir yapıda uyum içinde çalışırlar.

NE YAPARIZ..

Ahşap Stand – Modüler Stand ve Maxima Stand olarak müşterilerin talepleri doğrultusunda A’dan Z’ye hizmet veririz. Standların tamamı kendi bünyemizde 1200m2’lik üretim tesisimizde hazırlanarak faliyete geçer. Mağaza ve Showroom  uygulama ları’da yapan firmamız Sektörün en eski ve en büyük yapılanmasıdır.

NE YAPMALISINIZ..

Markalar arasında rekabet büyümeye devam ediyor, çok daha farklı olduğunuzu göstermenin zamanı. Markanızın alışılmışın dışında, etkisi büyük değerli fikirlere ihtiyacı varsa, Markanızı güçlendirmek için buradayız. Stand HALL planını ve talep ettiğiniz , Stand modelini mail atamaniz yeterli olacaktır..

Maytürk Fuar Stand Tasarım

Maytürk Fuar Stand Tasarım

Ünvan

Maytürk Fuar Stand Tasarım

Yetkili

Mehmet Şentürk

Tel

0 212 593 63 84

Gsm

Eposta

Adres

Hasan Önal Cad. Alper Sok. No: 19 Avcılar / İSTANBUL

Maytürk Fuar Stand Tasarım

    Maytürk Fuar Stand Tasarım

    GÜNCELLENİYOR...