info@isektor.com 0543 728 05 38

Natural Asansör - Asansör Arıza - Asansör Bakım

Firma Profili
Kaliteli sorunsuz asansör montajları , sürekli yükselme kateden büyüme grafiği ve artan alım gücü rakamlarıyla asansör sektöründe çok önemli bir yere sahip olan Natural Asansör Ltd.Şti.'nin temelleri 2000' li yılların başında İstanbul Bahçelievler de atılmıştır. 2010 yılı içerisinde 1000 metre kare kapalı alan içerisine taşınmış ve kurumsallaşmanın gerektirdiği her türlü ayrıntıyı mekanına yansıtmıştır. Yeni yerinde siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.Natural Asansör

Natural Asansör Ltd.Şti geçmişin deneyimi ve geleceğin inancının birleştiği noktada bugün daha güçlü ve kararlı olarak yoluna devam etmektedir. Asansör sektörüne verilen uzun yılların getirdiği tecrübe ve bilgi donanımı ile her türlü asansörün montaj, revizyon, projelendirme ve bakım hizmetini en gelişmiş teknoloji ürünlerini kullanarak gerçekleştirmektedir. Müşterilerine en kaliteli ve en hızlı hizmet anlayışını öncelikli olarak hedeflemiştir.

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla bugün her elemanımız teknik olarak özenle eğitilmektedir. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü firmamıza çekmek , insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkân tanımak ve iş birliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı oluşturmak firmamızın yıllar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

Natural Asansör - Asansör Arıza - Asansör Bakım

Natural Asansör - Asansör Arıza - Asansör Bakım

Ünvan

Natural Asansör İnş. Isıtma Soğutma Havalandırma Ltd.Şti.

Yetkili

Bayram Ali Yılmaz

Tel

+90 212 452 86 85

Gsm

Eposta

Adres

Saadet Dere Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi 4.Sokak No: 57 Esenyurt / İstanbul

Natural Asansör - Asansör Arıza - Asansör Bakım

    Natural Asansör - Asansör Arıza - Asansör Bakım

    GÜNCELLENİYOR...