info@isektor.com 0543 728 05 38

Technoarge Koltuk Sensör Band Cleaner

Türkiye’de 2007 yilinda TEKNO AR-GE LTD.STI. olarak faaliyetlerine baslamis ve tamamen kendine öz sermayesiyle yönetilip herhangi bir tesvik hibe almayip bu günlere gelmistir. Dünya çapinda farkli technoargebranslarda arastirma, faaliyet ve çalismalara devam etmekte olan sirketimiz günlük hayatimizin her noktasinda yasam kalitesini yükseltecek özellikle halk sagligi, güvenligi ve emniyet alanlarinda kolaylik saglayarak patentli ve marka tescilli ürünler tasarlayarak her geçen gün ürün yelpazesini genisletmektedir.

Başlıca Ürünlerimiz;

  • Koltuk Sensörü
  • Band Cleaner
  • El Dezenfektan Makinesi
  • Taksi Şapka Levhası

Koltuk Sensörleri

Koltuk sensör ve emniyet kemeri sensörlerinin kablolama sistemleri HUB yardimiyla mevcut sistem bilgisi Main Board’a aktariliyor. Aktarilan sistem bilgisi, LCD Ekran'da görülüyor. Sürücü, LCD Ekran'a gelen sistem bilgisinden koltuk doluluklarini ve kemerlerin takili olup olmadigini görebiliyor.

 

Band Cleaner

Türkiye ve Dünya patentleri sirketimize ait olan ürünümüz tamamen ülkemizde gelistirilmis ve ülkemizde üretilmeye devam etmektedir. Sirketimiz, özellikle son yillarda salgin ve bulasici hastaliklarin ön plana çikmasiyla arastirmalarini hijyenleme sistemleri üzerinde yogunlastirmistir. Dünya Saglik Örgütü ve T.C Saglik Bakanligi'nin el hijyeni konusundaki çalismalari incelenmis ve hijyenleme konusundaki eksikliklerden dolayi BandCleaner markasi ortaya çikmistir.

 

El Dezenfektan Makinesi

Saglikli toplum hem kendimize hem de çevremize daha kaliteli yasam sunar. Bu düsünceden yola çikarak yapmis oldugumuz EL DEZENFEKTAN MAKINASI, örnek olarak kalabalik toplumlarin en çok bulundugu AVM’lerdeki fastfood gibi ayaküstü yemek yenilen yerlerde el yikanmadan yiyecekler yenmekte oldugundan eldeki bütün mikroplar agiz yolu ile vücuda alinmaktadir. Iste bunun gibi hizli tüketim noktalarinda yeni yapmis oldugumuz el dezenfektan makinamiz sayesinde sorunu ortadan kaldirmis oluyoruz. Özellikle çocuklarimizin okullarda bu makine sayesinde bulasici hastalik kapma riski en aza indirgenecektir.

Technoarge Koltuk Sensör Band Cleaner

Technoarge Koltuk Sensör Band Cleaner

Ünvan

Technoarge Araştırma Geliştirme

Yetkili

Tel

02124237080

Gsm

Eposta

Adres

Üniversite Mah. Bağlariçi cad. No:41 İstanbul Avcılar

Technoarge Koltuk Sensör Band Cleaner

    Technoarge Koltuk Sensör Band Cleaner

    GÜNCELLENİYOR...