Ulusoylar Sigorta | Trafik sigortası | Kasko Avcılar | Konut Sigortası
+90 (543) 728 05 38

Ulusoylar Sigorta

Ulusoylar Sigorta zorunlu trafik sigortası ve kasko başta olmak üzere acente hizmeti vermektedir Avcılar, konut sigortası. Bireysel sağlık sigortası, tamamlayıcı sağlık sigortası ve yurt dışı sigortaları yapılmaktadır

ulusoy sigorta, ulusoylar sigorta, trafik sigortası, kasko, sağlık sigortası, tamamlayıcı sigorta, yurt dışı sigorta, avcılar, sigorta avcılar, konut sigortası

Ulusoy Sigorta, temelleri 2014 yılında atılan firmamız 2016 yılının başında faaliyete geçerek, kendi gibi genç olan nitelikli ve hevesli kadrosuyla hizmetinize girmiştir.

Ulusoylar Sigorta, “Değer verdiğiniz her şey bizim için değerlidir “ sloganıyla, sizin için en iyi sigorta çözümünü en iyi hizmet ile sunmayı kendine misyon edinmiştir.Ulusoy Sigorta Acenteliği.

Başlıca Sigorta Hizmetleri;

  • Trafik Sigortası
  • Kasko
  • Bireysel Sağlık Sigortası
  • Tamamlayıcı Sigorta
  • Yurtdışı Sigorta

Bilindiği üzere sigorta bir risk transfer sistemidir. Bu sistem sayesinde kişiler, karşı karşıya bulundukları tehlikelerin neden olabileceği, parayla ölçülebilen zararlarını, nispeten küçük miktarlarda ödemiş oldukları primler yoluyla paylaşmaktadırlar. Böylece, sizin için değerli olan her şey, oluşabilecek risklere karşı teminat altına alınmış olur. Bu konuda, sizin ihtiyaçlarınızı belirleyerek,  size en uygun poliçeyi hazırlamak en temel görevlerimizdendir. 

Müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak, öncelikli olarak müşteri çıkarlarını korumayı hedef edinen firmamızın vizyonu acentecilik kavramını tekrar hak ettiği konuma getirerek, Avcılar sigortacı olarak firmamızı İstanbul ve Türkiye’nin en köklü, en güvenilir ve ülkedeki en iyi hizmet anlayışı ile tanınan bir firma haline getirmektir.

Ulusoylar Sigorta Acenteliği olarak, sadece poliçeyi keserken değil,  sonrasında da her türlü yardım ve destek için yanınızda yer almaktayız. Bize ofisimizden ulaşabileceğiniz gibi, telefon, e-posta, web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Trafik Sigortası

Trafik sigortası bir motorlu taşıtın kusurlu olarak üçüncü şahıslara verdiği zararları karşılar.

Tazminat ile maddi zararların yanısıra, kazaya ilişkin tedavi giderleri ile zarar gören kişilerin sakat kalması veya hayatını kaybetmesi hallerinde kazada zarar görenin desteğinden mahrum kalanlara ödeme yapar. Destekten mahrumiyet tazminatı kazada hayatını kaybeden veya sakat kalan kişinin yaşına, gelirine göre değişiklik gösterir.

Trafik sigortası uygulamaları ile ilgili daha detaylı bilgi için lütfen "Sorular" sayfamızı inceleyeniz.

 

Konut Sigortası

Konut sigortası yaptırmanın avantajları karşılaşabileceğiniz büyük maddi kayıpları engeller.

Konut sigortası fiyatları çok cüzzi olmakla birlikte sağladıkları maddi faydanın yanında sizlere psikolojik bir rahatlama vermektedir. Siz ve ailenizin geleceği teminat altına alınır.Konut Sigortası Çilingir Hizmetleri

Ulusoy Sigorta olarak bizlerden yaptıracağınız konut sigortası ile aşağıdaki fırsatları yakalamış olacaksınız;

    Maliyet avantajı
    Sağlıklı bilgilendirme.
    Konutunuz ile ilgili karşılacağınız problemlede sizlerin yanındayız.
    Acil çilingir hizmetleri. Günün her saatinde çilingir hizmetini en uygun fiyata bizim müşterimiz olan ehliyetli çilingirler tarafından alabilirsiniz.
    Hırsızlık, yangın gibi öngörülemeyen olaylara karşı sizleri koruyoruz.

Konut sigortası yaptırdığınızda çilingir ve anahtarcı gibi desteklerimiz hakkında bizlerden bilgi talep ediniz.

Ulusoy Sigorta sağlıklı ve güvenli yarınlarınızda sizlerin yanında...

reklam sitesi

Firmanın hizmetlerinden faydalanmak için aşağıdaki linki tıklayarak indirim kuponu kazanabilirsiniz. Tek tuş ile fırsatları yakalayın !

İndirim Kuponu eposta adresinize gönderilecek.

İndirim Kuponu
ulusoy sigorta, ulusoylar sigorta, trafik sigortası, kasko, sağlık sigortası, tamamlayıcı sigorta, yurt dışı sigorta, avcılar, sigorta avcılar, konut sigortası reklam ajansı web ajansı

Ulusoylar Sigorta

Adres
:

Merkez Mahallesi Fatih Sokak Mesken Psj No: 9 Avcılar / İstanbul

Tel
:

0212 695 00 87

Gsm
:

E Posta
:

info@ulusoylarsigorta.com

Faydalı Kısa Bağlantılar

Harita