Mühendislik Tesis Kurulum Hizmetleri | Maden Tesisi Kurmak
+90 (543) 728 05 38

Mühendislik Tesis Kurmak

Mühendislik hizmetleri veren firmalar başta maden tesisi kurmak ve belgelendirmek amacındadır. Geri dönüşüm tesisi, altın madeni tesisi konik taş kırma makineleri çeneli kırıcılar

maden tesisi kurmak, geri dönüşüm tesisi kurmak, taş kırma makineleri, çeneli kırıcı

Geri Dönüşüm Tesisi Kurmak

Geri dönüşüm tesisi firmaları ekibi belediyelere, evsel atık, mühendislik, makine fabrikası üretim çözümlerinin ayrılması için çözümler sunar ve her belediyenin ihtiyaçları için özel bir kurulum istasyonu tasarlar ve satış sonrası hizmet sunar.

Malzeme geri dönüşüm tesisi (MRF) olarak da bilinir. MRF'nin ana işlevi, işlenen geri dönüşümlü malzemelerin miktarını en üst düzeye çıkarmaktır. Böylece geri dönüştürülebilirlerin kalitesini arttırır.

 

Taş Kırma Üretim Hattı Kurmak

Taş kırma eleme tesisi olarak da bilinen taş kırma üretim hattı (sabit taş kırma tesisi), esas olarak titreşimli besleyici, çene kırıcı, koni kırma / çarpma kırıcı, titreşimli elek, bantlı konveyör, elektrik kontrol paneli, toz giderme ekipmanı vb.

Taş Kırma Üretim Hattı Uygulaması
Kireçtaşı, granit, agrega, mermer, bazalt, çakıl, kuvars, çakıl taşı, parke taşı, dolomit, kalsit ve madencilik, taş ocağı, inşaat ve diğer endüstrilerdeki diğer malzemelerin çeşitli taş ve minerallerin ezilmesinde yaygın olarak kullanılır.

Son ürün küp şeklindedir ve yüksek yol, demiryolu, su koruma ve beton karıştırma istasyonu için nitelikli agrega sağlayarak müşteriler için önemli ekonomik faydalar sağlar.

 

Çeneli Kırıcılar

Çeneli kırıcılar malzemeye uyguladığı yüksek basınç kuvveti ile büyük taşları kırmaktadır. Mekanik basınç, kırıcının iki çenesini kullanarak uygulanır; biri sabitken diğeri eliptik hareket yapmaktadır. Primerin yanında sekonder seçenekleri de bulunan çeneli kırıcılar, her sertlikte malzemeyi kırabilme özelliği ile en çok tercih edilen kırıcılardandır. Düşük işletme giderleri ve kolay bakım imkanları tercih sebebini arttıran en önemli özelliklerindendir.

Biri sabit diğeri hareketli olmak üzere 2 adet MN alaşımlı çeneler arasında kırım yapan kırıcılardır. Primer ve seconder olarak 2 tip üretilmektedir. Düşük işletim maliyeti ve kolay bakım imkanı ile primer kırıcılarda en çok tercih edilen kırıcılardır.

 

Konik Kırıcı

Konik kırıcılar uzun süredir primer, sekonder ve tersiyer kırıcı olarak kullanılmaktadır. Agraga ve madencilik sanayiinde sert ve aşındırıcı malzeme kırmak için kullanılır. Konik Kırıcılar özellikle dere taşı, bazalt ve granit kırmakta kullanılmaktadır, ayrıca demir, krom, magnezit ve bakır madenlerindeki sert ve aşındırıcı malzemelerin de kırılmasında çalıştırılmaktadır. Dayanıklı tasarımı, çok sert malzemeleri kırmak için gereken sağlamlığı ve gücü temin eder. Ayrıca bu tasarım beraberinde bakım maliyetlerinin düşük olması avantajını da getirmektedir.

yenilenmiş sertifikalı laptop reklam ajansı web ajansı