Reklam Tabela | Neon Tabela Led Işıklı Paslanmaz
+90 (543) 728 05 38

Reklam Tabela Neon

Reklam tabela fiyatları tabela çeşidine ve ebatlara göre değişir. Neon tabela, led ışıklı tabela, paslanmaz çelik tabela ve kutu harf tabela çeşitleri

tabela, reklam tabela, kutu harf, led tabela, ışıklı tabela, neon tabela, neoncu istanbul

Işıklı Tabela İmalatı

Işıklı tabela, günümüz de tercih edilen ikinci tabela çeşitlerinden olup birçok firma tarafından kabul edilmektedir. Işıklı tabelaların tercih edilmelerinin en büyük sebeplerinden biri de maliyetinin uygun olmasıdır ve kullanışlı olmasıdır.

Tabelacı ile ücretsiz keşif ve tasarım ile sorun çıkartmayacak led arka ışıklı tabelalarınız üretim ve montajı ile anahtar teslim adresinize teslim.

Dikkat edilmesi gereken durumlardan bir tanesi basılacak olan ışıklı vinil’in kaliteli olması gerekmektedir. Piyasada kullanılan genellikle Avrupa vinil ve Çin vinil vardır kaliteli malzeme Avrupa vinildir. Basılan vinil’in tam olarak kasanın kenarlarına iyi zımbalanması gerekmektedir ve iyi gerdirilmesi gerekmektedir. Kaliteli boya kullanılması gerekmektedir.
Tabela imalatı
Paslanmaz Tabela
Pleksi led tabela
Işıklı tabela fiyatları
Tabela modelleri
Vinil baskı tabela

Işıklı Tabela Tamiri
#ışıklı tabela, #Ankara tabelacı, #ışıklı tabela montajı

İstanbul Tabela Firması

Fiziki tanıtımın ilk akla gelen ve en çarpıcı yöntemi hiç kuşkusuz İşletmeyi temsil eden tabelalardır. Bu anlamda sizlere profesyonel destek sağlayacak İstanbul tabela firması arayışınız için şu an çok doğru bir adreste bulunduğunuzu hemen ifade edelim. Çünkü firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışır ve sizlerden gelecek olan talepleri mümkün olan en kısa sürede yerine getirir. Peki, firmamızı tercih etmeniz durumunda sizleri hangi hizmetler bekliyor daha fazla bekletmeden kısaca detayları paylaşalım.

Her türlü fiziki tabela çeşitleri
Alüminyum tabela
Pleksi tabela
Kutu harf tabela
Banko arkası tabela
Paslanmaz krom tabela
Ofis kapı isimlikleri
Olarak sıralayabiliriz. Elbette bir İstanbul tabela firması olarak bizi tercih etmeniz için daha pek çok nedeniniz var.

 

Kutu Harf Tabela

Kutu Harf Tabela Nerelerde Kullanılır?İç ve dış mekânlarda ışıklı ve ışıksız şekillerde kullanılmaktadır. Şık görünümünden dolayı günümüzde kullanımı çoğalan bir reklam tabelası modelidir. Diğer modellere nazaran masraflı bir tabela modeli olsa da görünürlük açısından rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlar. Bu tabela'da kullanılan malzeme levhalar halinde olup Cnc Router veya Lazer makinası yardımıyla kesilerek harf şekline getirilmektedir.Kullanılan malzeme çeşitleri: dekota, pleksiglas, alüminyum, paslanmaz krom, pirinç, sıkıştırılmış köpük malzemeleridir. Kutu harf tabelanın diğer tabelalardan farkı 3 boyutlu görünümü olmasıdır. Aynı anda hem yüzey kısım hem de kenar kısım aydınlatılabilir.
Kutu Harf Tabela Modelleri
Paslanmaz Krom-Nikel, Pleksiglas, Pirinç, Alüminyum ve Sac maddelerinden yapılan şık görünümlü tabela çeşididir. Aydınlatma sistemi isteğe göre Led veya Floresan kullanılabilir.

yenilenmiş sertifikalı laptop reklam ajansı web ajansı