Abali Sport | Spor Ayakkabı Modelleri Nike Adidas Puma
+90 (212) 695 13 23

Abali Sport

Nike spor ayakkabı modelleri. Nike erkek ve nike bayan ayakkabı modelleri puma uygun fiyata, spor ayakkabı fiyatları ve nike koşu ayakkabısı, Adidas spor ayakkabı, Newbalance

Nike, spor ayakkabı, nike spor modelleri, nike ayakkabı, nike fiyatı, adidas spor ayakkabı, newbalance

Markalı spor ayakkabıları sektöründe öncü bir marka olan ABALİ, ihtiyacınız olan markaları Nike, Adidas, Puma, Jump, Kinetix uygun koşullarda sunmaktadır.

Adidas Spor Ayakkabı

Spor ayakkabıları, spor yaparken ayakların daha rahat etmesi için tasarlanır. Spor yapmanın yanı sıra, günlük hayatta da kombinlerin bir parçası haline gelir. Rahatlığıyla beraber kullanışlı ve şık spor ayakkabıları da tercih edilir. Son zamanlarda her yaş grubundaki insanlar tarafından, spor yapmanın da dışında kullanılır. Çalışırken, araba kullanırken, gezerken kısaca her yerde giyilebilir. Yapılan sporun çeşidine göre spor ayakkabılarının tasarlandığı malzeme ve üretim yöntemi farklılık gösterir. adidas spor ayakkabı modelleriSpor ayakkabıları genel olarak rahat kullanımlı ayakkabılardır. Çok farklı renklerde ve modellerde spor ayakkabısı bulunur. Son yıllarda sentetik ve doğal lif karışımı kumaşlardan üretilen ayakkabılar üretilir. Ayakkabının tabanı yapılan spora göre de değişiklik gösterebilir. Ayakkabının yüksekliği kullanıcının tercihine göre değişebilir. Günlük hayatta kullanılan spor ayakkabısı, deriden veya lastik, termo gibi tabanların birleştirilmesi ile üretilir. Neredeyse her yaş grubuna uygun olabilecek şekilde üretilen spor ayakkabısı en çok tercih edilen ayakkabı çeşididir. 1949 yılında üç çizginin bir logo haline gelmesi ile birlikte, Adidas varlığını tüm dünyaya sunar.

Adidas Spor Ayakkabı Modelleri

Spor ayakkabılar, kullanıcıya günlük yaşamında yürürken, koşarken ve spor yaparken rahatlık sağlayan ayağı konforlu hissettiren ayakkabılardır. Çok fazla modeli olmakla beraber bu modeller; kullanıcının beklentilerine, zevk ve renk tercihlerine ve ihtiyaçlarına göre şekillenir. Kullanıcıların işte veya günlük yürüyüşlerde tercih edeceği spor ayakkabılar farklı modellerde olabilir. Kullanıcıların modelleri tercih ederken dikkat ettiği faktör spor ayakkabıyı nerede kullanacağı olur. Düz tabanlı bir spor ayakkabı, kullanıcının daha çok engebeli zeminler ve boks gibi sabit durulması gereken sporlarda kullanılabilir. Ayakların yere daha iyi basmasını sağlayan düz tabanlı ayakkabılar vücut ağırlığını ayağın her bölgesine eşit dağıtır. Kullanıcılar günlük yürüyüşleri için de bazı farklı ve bu eyleme özel üretilmiş spor ayakkabıları satın alabilirler. Topuğu dolgulu, hafif tempo yürüyüşlerde topuğa fazla yük bindirmeyen modeller, yürüyüş ve hafif tempo koşularda kullanıcı ayağını kaliteli hissettirir. Kullanıcılar; yürüyüş dışında, koşular için de spor ayakkabı alırlar. Kullanıcıların uzun mesafe ve yorucu koşularında kendilerine eşlik eden, ayaklarını rahat hissettiren ve sakatlıklara karşı koruyan, koşu ayakkabılarını da tercih edebilir. Adidasın koşular için ürettiği spor ayakkabı modelleri mevcuttur. Normal spor ayakkabıların tabanlarına göre daha yumuşak ve esneme sağlayan yapıda olan bu ayakkabılar, kullanıcıların ayak konforunu en üst seviyelerde tutmayı hedefler. Spor ayakkabı almak isteyen kullanıcılar çeşitli özelliklere dikkat eder. Ayakkabının kullanıcıya nasıl bir hizmet sunduğu önemlidir. Bez olan ayakkabılar daha çok yazlık ve hava alan modellerdendir. Hafif ve hava alacak şekilde tasarlanan bu modeller daha çok ayakta hissedilmeyecek hafiflikte olur. Daha günlük ve casual modelller ise suni deriden olan modeller olarak öne çıkar. Adidas Superstar modeli yıllardan beri, kullanıcıların severek kullandığı modeller arasındadır. Suni deriden yapılan ve ayağı sarıp, güvende hissettiren yapısıyla kullanıcılar için oldukça kullanışlı bir ayakkabıdır. Adidas spor ayakkabı modelleri; kullanıcının ihtiyaç ve isteklerine göre çeşitlilik gösterir.

 

Nike Ayakkabı Modelleri

Nike Spor kıyafeti ve ayakkabısı konusunda uzmanlaşmış markalardan olan Nikehem estetik bir görüntüye sahip hem de oldukça dayanıklı olan modelleriyle öne çıkar. Nike tarafından, bütün spor dallarının ihtiyaçlarına uygun bir şekilde geliştirilen modeller, yaptığınız aktivitelerden en yüksek verimi almanızı sağlar.

Sor aktivitelerini daha keyifli bir hale getiren Nike modeller, konforlu kullanım sağlaması için de özel olarak tasarlanır. Sağlıklı üretim malzemeleri kullanılarak geliştirilen modeller, dayanıklı yapıları ile uzun süreli bir kullanım ömrü sunar. Oldukça geniş bir renk ve model skalasına sahip olan koleksiyonlar, tarzınız için en uygun parçaları bulmanıza yardımcı olur.nike spor ayakkabı

Nike günlük ayakkabı modellerinin rahat kalıpları sayesinde bütün gün boyunca dinamik bir hareket kabiliyetine sahip olursunuz. Günlük kullanım rutinleri için özel olarak geliştirilmiş olan Nike Dunk koleksiyonu, sokak, saha ve okul gibi pek çok alanda kullanılmaya uygundur. Markanın nostaljik ve ikonik parçalarının daha modern bir bakış açısıyla yorumlanmış versiyonlarından oluşan Nikekoleksiyon, yenilikçi bir görünüme sahiptir. 80’li yılların basketbol stilinden ilham alınarak tasarlanan parçalar, retro bir tarz sunar. Ayakkabı tasarımlarının üst kısmında kullanılan kaliteli deri malzeme, her zaman hava alan yapısı ile hava sirkülasyonunun sürekli olmasına olanak verir. Cildinizin nefes almasını sağlar ve nem kaynaklı koku ya da mantar gibi problemlerin görülmesini engeller. Yumuşak bir tabiata sahip olan deri malzeme, esnek yapısı ile ayağınızın bütün hareketlerine uyum sağlar. Koleksiyonun içinde yer alan ayakkabı modellerinin dolgulu alçak bile tasarımı, ayak bileğinizi sıkmaz ve hareketli anlarınızda bilek dönmesi ya da burkulması gibi problemleri yaşamanızı engeller. 

Nike günlük ayakkabı modellerinde yer alan kaliteli taban tasarımları, ayakkabınızın zemine sıkı bir şekilde tutunmasına yardımcı olur. Zeminlerin fiziksel özelliğinden bağımsız bir şekilde dengeli bir duruş sergilemenize olanak veren ayakkabılar, kaygan ya da ıslak zeminlerin üzerinde de kaymadan hareket etmenizi sağlar. Taban kısmında yumuşak bir yastıklama sistemi kullanılan ayakkabı modelleri, yüksek efor gerektiren hareketler sırasında da ayaklarınızın denge noktalarını destekler. Bu sayede, gün içinde yaptığınız kullanımlarda hemen yorulmazsınız, kullanımlarınızın sonunda rahatsız edici ayak ağrılarını yaşamazsınız. Nike Basketbol Koleksiyonuyla En Yukarı! Bütün spor dalları için uygun koleksiyonlara sahip olanNike,yaptığınız spor sırasında bütün ihtiyaçlarınızın karşılanması için özel olarak geliştirilir. Hem kadın hem de erkek kullanıcılar için uygun modellere sahip olan ayakkabı tasarımları, geniş renk ve model seçenekleri ile bütün kullanıcıların kendi tarzlarına uygun parçaları bulmasını sağlar. Nike basketbolayakkabılarının en önemli özelliği, kaliteli taban tasarımıdır. Basketbol ayakkabısı modellerinin tabanlarında kullanılan doğal kauçuk malzeme, ayakkabınızın sıkı bir tutunma özelliğine sahip olmasını sağlar.

reklam sitesi

Firmanın hizmetlerinden faydalanmak için aşağıdaki linki tıklayarak indirim kuponu kazanabilirsiniz. Tek tuş ile fırsatları yakalayın !

İndirim Kuponu eposta adresinize gönderilecek.

İndirim Kuponu
Nike, spor ayakkabı, nike spor modelleri, nike ayakkabı, nike fiyatı, adidas spor ayakkabı, newbalance reklam ajansı web ajansı

Abali Sport

Adres
:

Pınartepe Mah. Yavuz Sultan Selim Bulv. Vista1 A4 Blok No: 28/P Beylikdüzü / İstanbul

Web Adresi
:
Tel
:

90 537 521 95 0

Gsm
:

90 537 521 95 0

E Posta
:

Faydalı Kısa Bağlantılar

Harita