Pukka Asansör İstanbul | Asansör Firması İstanbul
+90 (212) 695 13 23

Pukka Asansör

Pukka asansör firması kaliteli bakım ve onarım hizmetleri vermektedir, asansör hız regülatörü. Asansör bakım hizmetleri, asansör arıza ve periyodik bakım yanında ikinci el asansör parçaları satışı yapmaktadır.

Pukka Asansör, asansör firması, asansör firmaları istanbul, asansör arıza, asansör bakım, ikitelli asansör, asansör parçaları, hız regülatörü

Pukkalift Asansör müşterisine en uygun çözümleri, tesis ettiği ürünler ve saha deneyimlerinden elde ettiği gelişmelere dayanarak sağlamaktadır.

Geri planda çalışan 50 kişiden oluşan bir kadro ile, müşterilerimizin ihtiyacı olan çözümlere her geçen gün bir yenisini eklemekte ve yine onlardan aldığımız ihtiyaç talepleri doğrultusunda hayata geçirmekteyiz.


ŞATIŞ VE PAZARLAMA
Siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre sunabileceğimiz tüm çözüm olanaklarını, detayları ile belirleyebilecek, diyalog içerisinde gerçek ihtiyaçları gözlemleyip, en fazla yararı sağlamanız için çalışacak ekip arkadaşlarımız, şatış faaliyetlerimizin tüm fonksiyonlarını bu hedefte düzenlemektedir.Asansör Firması


TASARIM
Ürün tasarım ekranında şeklini almaya başlar. Doğruluk ve görsel düşünme becerileri ile en iyi sonucu müşterilerimize hazırlamak bizim işimizdir. Müşterilerimiz için tasarım üretim sürecinin en önemli safhasıdır. Görsel canlandırma ve alınacak önlemler ekranda canlanıp, doğruluk içerisinde mühendisliğin gerektirdiği tüm aşamaları katederek üretim sürecinde ilerler. Çizim üretim sürecinin temelini oluşturduğu gibi, ileri teknoloji, iyi eğitimli ve deneyimli çalışanlarımız sayesinde mükemmel sonuç yakalanır. Asansör hız regülatörü satışı


ÜRETIM
Her gün insanlara erişim özgürlüğünü veren bir çözüm için katkıda bulunup, yaşam kalitesini geliştirir olduğunu bilmek çok tatmin edici.
Ürünlerimiz entegre yetkinlik merkezleri ile tesislerimizde üretilmektedir. Ürünlerin belirli bir kategoride yetkinlik, bilgi ve deneyimleri bu merkezlerde paylaşılabilir olması, her yeni ürün için referans oluşturup, mevcut ürünlerin daha da geliştirilmesini sağlamaktadır.

Üretim birimi olarak tüm çalışanlarımız ile, insanlar için özel çözümler sunarak çalışmanın hazzına varmakta ve en yüksek kalite standartlarını sunmaktayız.


BAKIM
Bir asansör montajı ürün güvenilirliği ve müşteri memnuniyetine katkıda bulunan en önemli unsurdur. Bilgi ve deneyimlerimizden müşterilerimizin tam yarar sağlaması ve sosyal bir yaşama kavuşmaları, bizlere gurur vermektedir.

Pukkalift Asansör teknisyenleri sizlere eşsiz bir servis ve hizmet paketi sunmaktadır. Eğitimli ve donanımlı teknisyenlerimiz yerinde tespit, özel bilgisayarlı ölçüm ve otomatik hatasız projelendirme gibi birçok olanakla kullanacağınız ürünün merdiveninize %100 uyumu için çalışmaktadırlar.

reklam sitesi

Firmanın hizmetlerinden faydalanmak için aşağıdaki linki tıklayarak indirim kuponu kazanabilirsiniz. Tek tuş ile fırsatları yakalayın !

İndirim Kuponu eposta adresinize gönderilecek.

İndirim Kuponu
Pukka Asansör, asansör firması, asansör firmaları istanbul, asansör arıza, asansör bakım, ikitelli asansör, asansör parçaları, hız regülatörü reklam ajansı web ajansı

Pukka Asansör

Adres
:

İkitelli O.S.B. Mah. Eskoop Sit. C5-3 Blok No: 270 Başakşehir - İstanbul

Web Adresi
:
Tel
:

+90 212 671 39

Gsm
:

E Posta
:

info@pukkalift.com

Faydalı Kısa Bağlantılar

Harita