Renkneon Reklam | Neon Tabela istanbul neoncu
+90 (212) 695 13 23

Renk Neon Reklam Tabela

Renkneon reklam firması neon tabela imalatı üzerine uzmanlaşmıştır. Neoncu istanbul olarak her tasarım tabela çeşitlerini imal edebiliyoruz, neon ışık tabela

renkneon, reklam tabela, neon tabela, neoncu, neon tabela istanbul, neon avcılar, neon ışık tabela

Neon Işık Tabela

Renk Neon Reklam, 1996'dan bu güne uzun ve zorlu bir yolculuk yaparak yaklaşık 20 seneyi aşkın bir süredir keşif, projelendirme, tasarım ve üretim aşamalarında farklı sektörlerden firmalara hizmet vermektedir. Kurumsal kimlik çalışmaları kapsamında Neon ve Led aydınlatmalı, Çatı Tabelaları, Cephe Tabelaları, Totem, Pop, Yönlendirme, Billboard , Kayan yazı ve Led ekran çalışmaları yapmaktadır.
Totem, Çatı Tabelaları ve Cephe tabelaları gibi dış mekan endüstriyel reklam uygulamaları firmaların kurumsal kimliğini oluşturan en önemli etkenlerden birisidir.

Markanın imajını tamamlayıcı bu çalışmalarda kullanılan malzemeler, ışık gücü, yerleşim ve büyüklük gibi tüm detaylar bütünüyle doğru şekilde çözülmelidir. Bu süreçte  yapılacak hata firmanın imajını doğrudan etkileyecektir. Marka algısının arttıracak bu tür çalışmalarda ilk maliyet yerine yapılacak işin kalitesine ve üretim aşamasında ve sonrasında verilen hizmet dikkate alınmalıdır. Renk Neon Reklam olarak bu anlayışla yola çıktık. Müşterilerimize kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunarak bu anlayışla yolumuza devam ediyoruz..

NEON UN TARİHÇESİ
Neon, ingiliz kimyager tarafından 19.yüzyılda keşfedilmiştir. İlerleyen zamanda Fransız mühendis neon gazını kapalı bir tüpte deşarj ederek neon lamba yı bulmuştur. Neon lamba kamuoyuna ilk kez 1910 yılında Paris şehrinde görüntülenmiştir.neon tabela istanbul

NEONUN DOĞADA NASIL BULUNUR
Neon, atmosferdeki havanın sıvılaştırılmasıyla, diğer soy gazlar (Argon, Kripton, Ksenon) ile birlikte ele geçer. Sıvılaştırılmış havanın sıvı oksijenle yıkanmasıyla saf halde elde edilir. Doğada dağılmış olarak ve çok küçük yüzdelerde, yalnız atmosferde değil, aynı zamanda yeraltından çıkan doğal gazların birleşiminde de bulunur. Günümüzde soy gazların ağırlıklarına göre ayrıştırılabilmeleri laboratuvarlada aktif kömürle yapılır.

 

İş yerinizin adını daha çok duyurmak istiyorsanız, daha farkındalık yaratmak istiyorsanız, o zaman yapmanız gereken şey tabelanızı değiştirerek neon tabela yaptırmak. Neon bir gazdır. Şekil verilmiş cam çubuklar içerisine bu gaz verilerek yapılan bir sistemdir. Cam ısıtılarak şekil verilir ve böylece istenilen her şekil yapılabilmektedir.

Bu işi en iyi yapan ekibimiz ile kusursuz sonuçlar ortaya çıkarmaktayız. Logonuz, isminiz ya da iş yerinize uygun talep ettiğiniz her türlü şekil yapılabilmektedir. İstediğiniz büyüklükte yapılabilir. Neon gazı kırmızı renktedir. Ancak içerisine koyduğumuz argan gazı ile istediğiniz tüm renkler yapılabilmektedir. Özellikle gece hava karardığın da kesinlikle büyük bir farkındalık yaratacaksınız.

Bugüne kadar dikkat çekmeyen tabelanız herkesin dikkatini çekecek. Böylece isminizi bilenlerin sayısı günden güne artarken, müşteri sayınız da bununla orantılı olarak artacak. Özellikle eğlence merkezleri, barlar, restoranlar kesinlikle yaptırmalıdır.

Tam bir bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Böylece nasıl bir büyüklükte olacağını ve ne istediğinizi kararlaştırabiliriz. Sizi fiyatlar konusun da bilgilendiririz. Kısa sürede neon tabela firmanızın ismini yansıtır.

 

Küçük cam borular kullanılarak tasarlanmıştır. Neon Tabela ateşte ısıtılan küçük cam borular sayesinde çok iddialı ve kendini gösteren reklam ürünlerindendir. Bar, restaurant ve eğlence merkezlerinde daha çok tercih edilen neon, ince işçilik gerektiren tabelalardandır. Bu yüzden alanında uzman olan kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.
 
Estetik ve göz alıcı renkleri ile Neon Tabela iyi bir reklam aracı olmaktadır. Neon reklam tabelalarının yapımında neon denilen çubuklardan yararlanılmaktadır. İstenilen her renkte üretilmektedir. Elektrik ile çalışmaktadır, 220 volt elektrik sarfiyatı bulunmaktadır. İstenile şekilde yapılabildiği için görsel olarak başarılı bir reklam aracıdır. Bütün logolar ve şekiller kolayca yapılabilir. Yazılar ve logolar daha bütün gözükmektedir. İşçilik kesimlikle çok önemlidir. Yıllarca sorunsuz bir işçilik için mutlaka profesyonel kişilerden destek alınması gerekmektedir. Özellikle geceleri çok dikkat çekici olmaktadır.
 
Bu kadar çok avantajı olan tabelalar son zamanların en çok tercih edilen reklam araçlarıdır. Firmaların tanıtımını yapmaktadır. Müşterilerin ilgisini çekmektedir. Online olarak da bu tabelanın tasarımını yapabilirsiniz. Kendilerini fark ettiren muhteşem bir led ışığa sahiptir. Gece ihtişamlı bir görüntü olmaktadır. Firmanızın tarzını ve bakış açısını göstermek için tercih edilmesini kesinlikle gereklidir.

reklam sitesi

Firmanın hizmetlerinden faydalanmak için aşağıdaki linki tıklayarak indirim kuponu kazanabilirsiniz. Tek tuş ile fırsatları yakalayın !

İndirim Kuponu eposta adresinize gönderilecek.

İndirim Kuponu
renkneon, reklam tabela, neon tabela, neoncu, neon tabela istanbul, neon avcılar, neon ışık tabela reklam ajansı web ajansı

Renk Neon Reklam Tabela

Adres
:

Karadut Sokak No 9 Avcılar İstanbul

Web Adresi
:
Tel
:

0212 591 04 04

Gsm
:

0533 720 17 14

E Posta
:

info@renkneon.com

Faydalı Kısa Bağlantılar

Harita