Çelik Kapı Firmaları Bina Giriş Kapısı | Modern Çelik Kapı Modelleri
+90 (543) 728 05 38

Çelik Kapı Firmaları

Çelik kapı firmaları istanbul bina giriş kapıları imalatı yanıs sıra apartman kapıları ve modern çelik kapı modelleri imaltı yapmaktadır. Bina giriş kapıları dış mekan şartlarına uygun olarak imal edilmektedir.

çelik kapı, modern çelik kapı modelleri, bina giriş kapıları, çelik kapı istanbul, çelik kapı firmaları, çelik kapı fiyatları, bina kapısı fiyatı

Çelik Kapılar

Çelik maddesi ile sağlamlığı artırılmış ve güçlendirilmiş olan kapı çeşitlerine çelik kapı adı veriliyor. Son dönemlerde hemen hemen her evde bir ihtiyaç haline dönüşen çelik kapılar ev güvenliği konusunda önemli katkılar sağlıyor. Çelikten levha ve saclarla daha korunaklı hale getirilen modeller uygun imalat ve montaj standartlarına sahip olduğunda tam güvenlik hizmeti sunuyor. Montajının konunun uzmanları tarafından yapılması gereken ürünler böylece işlevini tam olarak yerine getiriyor ve hırsızların eve girişini önlüyor. Modern çelik kapı modelleri her eve en uygun seçenekleri tüketicilerle buluşturuyor.

Çelik kapı modelleri ile yaşam alanlarınız güvenli ve konforlu bir hal alıyor. Çeşitli yapısal nitelikler ve tasarımlar ile sizlere sunulan ürünler modern teknolojiler ve yenilikçi üretim teknikleri kullanılarak imal ediliyor. Çelik kapıların ebatları, ekipman materyalleri, aç-kapa yönleri, dizaynları, kaliteleri, koruyuculuk dereceleri ve ağırlıkları değişkenlik gösteriyor. Yüksek koruyuculuk özellikli olanlardan ekstra dayanıklı olanlara değin geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Çelik kapı fiyatları da hem ürünlerin bu tür özelliklerine hem de marka, kampanya ve sezon gibi unsurlara bağlı olarak farklılaşabiliyor. Kapı güvenliğinizi artırarak yaşam alanlarınızda daha huzurlu şekilde vakit geçirebilir, dilediğiniz tasarımı tercih ederek dekorasyon beklentilerinizi ideal biçimde karşılayabilirsiniz.

Tüm Donanımlarıyla Birbirinden Sağlam Çelik Kapı Modelleri

Birbirinden farklı birçok renk ve desen özelliğine sahip olan çelik kapı modelleri İstanbul Çelik Kapı ve Abs Çelik gibi markaları sunduğu  ürün seçenekleri arasından kolayca seçilebiliyor. Kabartma laminantla kaplı olan ürünler kahverengi, toprak, beyaz veya birden çok renkli seçenekleri ile tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. 180 derece görüş açısı bulunan  dürbünler ile dışarıdan gelen ziyaretçileri kontrol edebilmek kolaylaşıyor. Kasa ve kanat detayları statik boya ile boyanabilme opsiyonu olan ürünler monoblok kilit sistemi ile tam güvenlik özelliklerini ortaya koyuyor. Menteşe bölümleri güvenlik pimleri ile zenginleştirilen çelik kapılar emniyet kelepçesi ile daha emniyetli bir kullanıma imza atıyor.

Çelik Kapı Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Çelik kapılar arasından seçiminizi yapmadan önce dikkat etmeniz gereken şeylerin başında güvenlik konusu geliyor. Sertifikalı ürünler çelik kapıların uzman ekipler tarafından kontrol edildiği ve onaylandığı anlamına gelir. TSE belgesi veya Avrupa Birliği sertifikası olan çelik kapıları tercih etmek gerekiyor. Güvenlik sertifikasında 1'den 6'ya kadar olan maddelerden 1 en kolay 6 ise en zor açılan kapı olarak derecelendiriliyor. Bu durumda ürün satın alırken güvenlik derecesine bakmak da önem taşıyor. Çift contalama sistemi olan çelik kapılar gürültü ve ses geçirmiyor. Ayrıca toz ve haşerelere karşı da etkin koruma sağlıyor. Çelik kapı satın alırken güvenliğe öncelik verilmesi sonrasında model seçimi yapılması tavsiye ediliyor. Çelik kapı modelleri ve fiyatları pek çok özelliğe bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Artan güvenlik özellikleri ile birlikte çelik kapı fiyatları da yükseliyor. 

En sağlam malzemeli çelik kapılar bütçe dostu fiyatlarla Koçtaş'ta sizleri bekliyor. Tam güvenlik sağlayan kaliteli ürünleri hemen şimdi online alıveriş kolaylığıyla inceleyerek sepetinize ekleyebilirsiniz.

yenilenmiş sertifikalı laptop reklam ajansı web ajansı