Megamak Mühendislik | Çeneli Kırıcılar Taş Eleme Tesisi Kurumak
+90 (543) 728 05 38

Megamak Mühendislik

Megamak Mühendislik çeneli kırıcılar tedariği ve tesis kurmak hizmetleri sunar, çeneli kırıcı ve konik kırıcı makineleri. Taş eleme tesisleri, geri dönüşüm tesisi, maden tesis kurmak ve belgelendirme çalışmaları

Megamak Mühendislik, konik kırıcı, taş eleme tesisi, geri dönüşüm tesisi, maden tesisi, çeneli kırıcı, tersiyer kırıcı

MEGAMAK DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ‘miz kaliteden ödün vermeden yapılan yatırımlar sayesinde üretim yelpazesini gün geçtikçe çeşitlendirerek yoluna devam eder.megamak machines plants

MEGAMAK, 1997 yılında TAŞ OCAKLARI MADEN OCAKLARI, GERİ DÖNÜŞÜM TESİSLERİ, VB GİBİ PROJE VE MÜHENDİSLİK ÜRETİM HİZMETLERİ ÇÖZÜMLERİ AMACIYLA KURULMUŞTUR. FİRMAMIZ 20 YILDAN FAZLA DENEYİME SAHİP OLAN FİRMAMIZ İÇ VE DIŞ PAZARLARDA ÇOK SAYIDA BAŞARILI PROJELER GERÇEKLEŞTİRMİŞTİR OLUP TÜRKİYE’NİN ÖNDE GELEN MAKİNA VE İNŞAAT ŞİRKETLERİNDEN BAZILARININ GÜVENİLİR BİR TEDARİKÇİSİ OLMUŞTUR.

Şirketin üretim programı komple kırma, eleme ve yıkama tesisleri, dökme malzeme taşıma ve istifleme tesisleri, vidalı konveyörler, silolar, kırıcılar kurumlara özel atık ayrıştırma tesisleri (mobil veya sabit ) ihracat ve satış pazarlamasın da deneyimli personelimizle hizmet verirken ana ilkemiz AKTİF HİZMET KALİTEMİZDEN ÖDÜN VERMEMEKTİR.

 

Tesis Kurulum Uzmanı;

  • Taş Ocağı Ayırma Tesisi
  • Briket Tesisi
  • Madencilik Tesisi
  • Kömür Ocağı Tesisi
  • Krom Tesisi Kurulumu
  • Altın Madeni Tesisi
  • Alçıpan Tesisi
  • Atık su arıtma tesisi

 

Çeneli Kırıcılar
Çeneli kırıcılar malzemeye uyguladığı yüksek basınç kuvveti ile büyük taşları kırmaktadır. Mekanik basınç, kırıcının iki çenesini kullanarak uygulanır; biri sabitken diğeri eliptik hareket yapmaktadır. Primerin yanında sekonder seçenekleri de bulunan çeneli kırıcılar, her sertlikte malzemeyi kırabilme özelliği ile en çok tercih edilen kırıcılardandır. Düşük işletme giderleri ve kolay bakım imkanları tercih sebebini arttıran en önemli özelliklerindendir.

 

Konik Kırıcı
Konik kırıcılar uzun süredir primer, sekonder ve tersiyer kırıcı olarak kullanılmaktadır. Agraga ve madencilik sanayiinde sert ve aşındırıcı malzeme kırmak için kullanılır. Konik Kırıcılar özellikle dere taşı, bazalt ve granit kırmakta kullanılmaktadır, ayrıca demir, krom, magnezit ve bakır madenlerindeki sert ve aşındırıcı malzemelerin de kırılmasında çalıştırılmaktadır. Dayanıklı tasarımı, çok sert malzemeleri kırmak için gereken sağlamlığı ve gücü temin eder. Ayrıca bu tasarım beraberinde bakım maliyetlerinin düşük olması avantajını da getirmektedir.

 

Tersiyer Kırıcılar
Tersiyer darbeli kırıcılar yumuşak ve orta sert malzemelerin birbirine yakın ve düzgün kübik şekillerde kırılması için tasarlanmıştır. Bu kırıcılar asfalt ve beton üretimi için son derece uygun olan ince boyutta agrega elde etmek için mükemmel çözümdür. Ayarlanabilir ve değiştirilebilir pandüller her iki yönde de çalışabilen dayanıklı bir rotor ile yüzde 50'ye kadar ince ürün kırılabilmekte, bu da kırıcının işletim ve stok maliyetini düşürmektedir.

reklam sitesi

Firmanın hizmetlerinden faydalanmak için aşağıdaki linki tıklayarak indirim kuponu kazanabilirsiniz. Tek tuş ile fırsatları yakalayın !

İndirim Kuponu eposta adresinize gönderilecek.

İndirim Kuponu
Megamak Mühendislik, konik kırıcı, taş eleme tesisi, geri dönüşüm tesisi, maden tesisi, çeneli kırıcı, tersiyer kırıcı reklam ajansı web ajansı

Megamak Mühendislik

Adres
:

Umut Sitesi Umut 2 Blok D:4 Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Blv. Beylikdüzü / İSTANBUL / TÜRKİYE

Web Adresi
:
Tel
:

90 212 855 02 0

Gsm
:

0532 065 30 80

E Posta
:

info@megamak.net

Faydalı Kısa Bağlantılar

Çeneli Kırıcılar Konik Kırıcı

Harita