Modern Cam Radyatör | Cam Panel Radyatör Isıtıcı
+90 (212) 695 13 23

Carbopan Radyatör

Carbopan radyatör günümüz ısıtıcı ihtiyaçları için modern cam radyatör çözümleri sunmaktadır. Lüks panel radyatör segmentinin tercih edilen markası olması bir tesadüf değildir dekoratif radyatör modelleri

radyatör, cam radyatör, ısıtıcı, modern radyatör, lüks radyatör, modern ısıtıcı, cam panel radyatör, panel radyatör, dekoratif radyatör modelleri

Cam Panel Radyatörler

Cam panel radyatörler ısıtma sistemlerinin en önemli parçalarından bir tanesidir. Kombi içerisinde istenilen dereceye ısıtılan suyun borular ile iletildiği panel radyatörler ortamın ısıtılmasını sağlar. Panel radyatörler gelen sıcak suyun içerisindeki boru sistemlerinden geçerek ortama sıcaklık verir. Kalorifer peteği olarak da adlandırılan panel radyatörler kalorifer sisteminde sıcaklık kaynağı olarak değerlendirilir.

Panel Radyatör Çeşitleri ile Isınma İhtiyacına Şık Çözümler

Panel radyatörler, tasarım özelliklerine göre farklı çeşitlere sahiptir. Radyatörlerin kalınlıkları, uzunlukları ve benzeri özellikleri kullanılacakları alanlara göre değişiklik gösterir. Panel radyatörlerin kalın ya da ince modelleri bulunabilir. Bu radyatörler uzunluk olarak da değişiklik gösterir. Salon ve benzeri alanların ısıtılabilmesi için uzun petekler tercih edilirken, odalar için daha küçük radyatörler yeterli görülebiliyor. Panel radyatör çeşitleri genişlik ve yükseklik özelliklerine göre değişik yerlerde değerlendirilir. Panel radyatör fiyatları tasarım özellikleri ve büyüklüklerine göre değişir.

Modern cam radyatörler ile birlikte, etkili ısıtma sağlanabilmesi için bazı aksesuarlar kullanılır. Panel radyatör arkalığı olarak bilinen ürünler ısının duvar ya da pencere kısmında etkisiz olması yerine ortama doğru aktarılması ve etkili ısıtma sağlanması amacı ile üretilmiştir. Bu ürünler folyo ile kaplı olduğu için ısı yansıtması yapabilir. Isı yönlendirici malzemeler ise panel radyatörlerin üzerine konulan bir kapak gibidir. Bu ürünler de arkalıklarda olduğu gibi ısının iç kısma aktarılmasını sağlar. 

Panel Radyatörlerle Yapabileceğiniz Dekoratif Fikirler

Lüks radyatör modelleri, dekoratif amaçlı olarak kullanılabilecek özelliklere sahiptir. Dekoratif radyatör modelleri farklı renk seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. Standart olarak beyaz olan radyatörler renkli tasarımlara da sahip olabiliyor. Antrasit, mavi, kırmızı ve yeşil gibi renk seçenekleri bulunabiliyor. Ahşap görüntüsü gibi özel renk ve desen seçenekleri de panel radyatörler için kullanılabiliyor.

Tüm bunların yanı sıra kendi zevkinizi yansıtmak isterseniz panel radyatörlerinizi boyayabilirsiniz Bu işlem için özel olarak üretilen boyalar ile dekorasyon tercihlerine göre istenilen renklerde boyama yapılabilir.

Panel radyatörler ve aksesuarlarını Carbopan Radyatör’den satın alabilirsiniz. Online alışverişin sunduğu konforla istediğiniz ölçü ve özellikte radyatör seçeneğine kolay şekilde ulaşabilir, tek tıkla siparişinizi tamamlayabilirsiniz.  

reklam sitesi

Firmanın hizmetlerinden faydalanmak için aşağıdaki linki tıklayarak indirim kuponu kazanabilirsiniz. Tek tuş ile fırsatları yakalayın !

İndirim Kuponu eposta adresinize gönderilecek.

İndirim Kuponu
radyatör, cam radyatör, ısıtıcı, modern radyatör, lüks radyatör, modern ısıtıcı, cam panel radyatör, panel radyatör, dekoratif radyatör modelleri reklam ajansı web ajansı

Carbopan Radyatör

Adres
:

Aşık Veysel Mah.Bahçeşehir - Hadımköy Yolu Ntepe Blokları D Blok Kat: 6 D: 28 Bahçeşehir / İSTANBUL

Web Adresi
:
Tel
:

+ 90 212 605 05

Gsm
:

E Posta
:

info@carbopan.com

Faydalı Kısa Bağlantılar

Harita