Konik Kırıcı | Taş Kırma Ufalama Tesisi
+90 (543) 728 05 38

Konik Kırıcı Makineleri

Konik kırıcılar taş madeni tesislerinde taş ufalama işlemlerinde kullanılır. Konik kırıcı fiyatları için ilgili mühendislik firması ile irtibata geçerek konik kırıcı makineleri fiyatları hakkında bilgi alınız

konik kırıcı, taş madeni, taş kırma makinesi, taş madeni kurmak, konik taş kırıcı, maden tesisi kurmak

Konik Kırıcı
Konik kırıcılar uzun süredir primer, sekonder ve tersiyer kırıcı olarak kullanılmaktadır. Agraga ve madencilik sanayiinde sert ve aşındırıcı malzeme kırmak için kullanılır. Konik Kırıcılar özellikle dere taşı, bazalt ve granit kırmakta kullanılmaktadır, ayrıca demir, krom, magnezit ve bakır madenlerindeki sert ve aşındırıcı malzemelerin de kırılmasında çalıştırılmaktadır. Dayanıklı tasarımı, çok sert malzemeleri kırmak için gereken sağlamlığı ve gücü temin eder. Ayrıca bu tasarım beraberinde bakım maliyetlerinin düşük olması avantajını da getirmektedir.

Orta irilikteki sert ve aşındırıcı her türlü malzemeyi kırarak kum ve mıcır elde etmek için kullanılan kum oranı ve kübiklik oranı yüksek kırıcılardır. Kırma işlemi, kırıcının besleme haznesiyle beslenen malzemenin yüksek devirle dönen rotor vasıtasıyla yüksek hızla kırma haznesindeki taş astara fırlatması ile gerçekleşir. Kırıcının taşı taşa çarptırarak kırma işleminin gerçekleşmesi nedeni ile yedek parça sarfiyatı oldukça ekonomiktir ve düşük maliyetli bir kırıcı tipidir.

Konik Kırıcılar, kırma eleme ekipmanları sektöründe müşterilerimizin güvenini kazanma konusundaki kararlılığımızın en güzel örneğidir. Çok sert malzemeleri kırmak için gereken sağlam yapı, operatörlerin çok çeşitli alanlarda konik kırıcılarımızı kullanabilmelerini sağlamaktadır. Bu makineler kireçten bazalta kadar tüm malzemeleri kırabilmektedir. Buna ilave olarak; konik kırıcımızın çok yönlü olması, müşterilerimizin her koşulda yüksek kar etmesine olanak sağlamaktadır. Konik kırıcının optimize hızı ve gelişmiş kırıcı odası tasarımı, parçalar üzerinde daha az aşınma ile yüksek üretkenlik sağlamaktadır.